Nasi sponsorzy

Philips TV oraz Philips Audio należą do TP Vision, który jest wyłącznym właścicielem marki i silnym graczem w cyfrowym świecie wirtualnej rozrywki. TP Vision koncentruje się na produkcji, rozwijaniu i sprzedaży telewizorów Philips w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie, Ameryce Południowej, Indiach i wybranych krajach Azji i Pacyfiku oraz sprzętu audio na całym świecie. TP Vision bazuje na doświadczonym zespole projektantów i europejskim dziedzictwie marki Philips TV oraz doskonałym działaniom operacyjnym, elastyczności i technologicznej innowacyjności TPV. Dzięki tej kombinacji TPV produkuje najwyższej klasy telewizory – inteligentne, a zarazem intuicyjne w obsłudze, charakteryzujące się wyjątkową stylistyką, dzięki czemu dostarcza użytkownikom doskonałe wrażenia w czasie oglądania telewizji. Dzięki telewizorom Philips, TP Vision jest światowym liderem na rynku hotelarsko-gastronomicznym. TP Vision zatrudnia blisko 2000 osób w kilku lokalizacjach na całym świecie i jest w 100% własnością TPV, jednego z wiodących na świecie producentów monitorów i telewizorów LCD, wprowadzającego na rynek chiński telewizory marki Philips. TPV rośnie wykorzystując ekonomię skali i kluczowe kompetencje w zakresie badań i rozwoju, produkcji, wydajności logistycznej i jakości.

Zadzwoń do nas: 
tel 22 397 15 04

"Salon Pabich - Renault & Dacia to salon samochodowy marek Renault i Dacia mieszczący się w Pile. Zajmujemy się sprzedażą zarówno samochodów nowych, jak i używanych. Świadczymy również usługi serwisowe, sprzedajemy ubezpieczenia, części i akcesoria."

Autoryzowany salon oraz serwis Dacia w Pile - Pabich sp. z o.o.
Al. Niepodległości 49 
64-920 Piła 
tel. 67 215 46 50

ITAKA powstała w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

Salon firmowy Biura Podróży Itaka Galeria Vivo Piła
GALERIA VIVO! ul. 14 Lutego 26 
64-920 Piła 

"Powerade to sportowy napój izotoniczny opracowany we współpracy z naukowcami i specjalistami w zakresie medycyny sportowej. Powerade zawiera wodę oraz sól, potas, magnez i wapń - składniki, które tracimy wraz z potem. Tak skomponowany skład pozwala na skuteczniejsze nawodnienie organizmu, niż w przypadku spożycia wody, oraz utrzymanie przez dłuższy czas optymalnej formy podczas wysiłku fizycznego."
© The Coca-Cola Company

"Niskozmineralizowana naturalna woda mineralna. Niegazowana. Odpowiednia dla diety ubogiej w sód. Woda poddawana procesowi napowietrzania i filtracji. Ujęcie Kropla Beskidu w Tyliczu."
© The Coca-Cola Company
Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. zajmuje się koordynacją sprzedaży i dystrybucji klientom indywidualnym i przemysłowym cukru białego, cukru trzcinowego oraz bogatej gamy asortymentu cukrowego oznaczonego międzynarodową marką DIAMANT (m.in. cukier drobny, cukier kostka, cukier puder, smakowy cukier puder, cukier gruba rafinada, cukier kandyz, kandisstick, cukier brązowy, cukier żelujący, cukier demerara, cukier muscovado, cukier vending, cukier w saszetkach, cukier posypkowy, masa fondant).

biuro obsługi klienta: tel.: 48 61 846 35 00 
cukier dla przemysłu: tel.: 48 61 846 35 13 
cukier dla gospodarstw domowych: tel.: 48 61 846 35 21
Nieruchomości Furman - to zespół profesjonalistów od wielu lat pracujących w swoich branżach. Prowadzimy dla Państwa usługi w zakresie: pośrednictwa i obrotu nieruchomościami, wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa kredytowego.

Nieruchomości Furman
Al. Pisastów 5, 64-920 Piła
UNIQA działa na rynku Polskim od 30 lat początkowo jako Polonia a od 2003 jako UNIQA. UNIQA specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych klientów indywidualnych jak i korporacyjnych oraz ubezpieczeniach majątku spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. W życiu liczy się radość życia, poszukiwanie szczęścia i samego siebie- te cele łatwiej realizować, mając poczucie bezpieczeństwa, które dają ubezpieczenia. W UNIQA znajdziesz ubezpieczenie, którego potrzebujesz zapraszamy do biura UNIQA przy ul. Grunwaldzka 4 w Pile

UNIQA 
ul. Grunwaldzkiej 4, 64-920 Piła
ESC jest firmą deweloperską działającą od 2004 roku. Spółka realizuje inwestycje w trzech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, budownictwie jednorodzinnym oraz pośrednictwie nieruchomości zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

ESC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. 
ul. Bydgoska 153, 64-920 Piła
BROOKS RUNNING, PONAD 100 LAT BIEGOWEJ HISTORII CZŁOWIEKA. Sprzęt jest projektowany i badany w kameralnej siedzibie firmy w Seatlle. A pracownicy to w zdecydowanej większości biegacze. Dzięki temu otrzymujesz sprzęt stworzony przez biegaczy dla biegaczy.  
W Polsce rozbudowujemy ofertę specjalistycznego sprzętu do biegania od 2008 roku. Do codziennego życia przemycając hasło "Run Happy", które jest naszą filozofią: żyj tak jak biegasz, z uśmiechem na ustach.

Brooks Running 4Run Sp. z o.o. S.K.  
ul.  Mickiewicza 95A 64-920 Piła 
tel. 512249822
Jesteśmy grupą kobiet, które cenią prawdziwe rzemiosło. Creowanie, tworzenie, projektowanie to nasza pasja. Kochamy proste, nienachalne rozwiązania... modele ponadczasowe-wygodne, a zarazem kobiece. Tworzymy formy, w których każda kobieta wyraża siebie i jest świadoma tego, jak dobrze w nich wygląda. Szyjemy na kobiety, nie wieszaki!!! Ubierz się w CreOwnię i poczuj jej wyjątkowość.

Butik CreOWnia 
ul.Powstańców Warszawy 5a (koło McDonalds)  Piła 
tel. +48 668 066 006 

Firma "Mini-Max" powstała w sierpniu 1990 roku w Pile jako firma rodzinna. W ciągu kilkunastu lat prowadzonej działalności objęła swym zasięgiem 1/4 terytorium Polski. Spółka specjalizuje się w dystrybucji produktów branży chemicznej, spożywczej i odzieżowej, dostarczając towar do ponad 15 tysięcy klientów. Przez cały okres funkcjonowania realizowała swoje motto Solidny partner na długie lata Kolejnym etapem było uruchomienie sklepu internetowego, aby wyjść naprzeciw potrzebom Klienta ceniącego czas i pieniądz, lubiącego komfort i wygodę zakupów. Gwarancją wysokiej jakości usług jest zdobyte, wieloletnie, doświadczenie logistyczne i szeroka gama towarów.

Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max sp. jawna 
ul. Jana Styki 11, Piła 
 tel. +48 693443849
ASTA-NET, spółka Grupy ASTA, obecna na rynku od 1989 roku, lider w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego. W zasięgu ASTA-NET jest ponad 80 tys. gospodarstw domowych, a usługi świadczy blisko 50 tys. klientom indywidulanym i biznesowym. Swój sukces opiera na odważnych i permanentnych inwestycjach w rozwój sieci i rozwój produktów. Skarbem firmy ASTA-NET jest jej wykwalifikowana kadra pracowników – entuzjastów technologii i ludzi zorientowanych na potrzeby klienta. Celem firmy jest być operatorem pierwszego wyboru, czyli najbardziej pożądanym dostawcą usług multimedialnych.

ASTA-NET
ul. Podgórna 10, Piła 
tel,  +48 67 350 90 00

Regionalna, a przede wszystkim innowacyjna i profesjonalna – tak w skrócie można opisać NAS - Telewizję ASTA. Działamy na terenie północnej Wielkopolski już ponad 25 lat. Po włączeniu nas do oferty sieci ASTA-NET, Gawex, Promax, Gawex Media, InterArena, City Net, East&West, SMSNET, JMDI, SGT oraz Evio ma możliwość oglądania nas ponad pół miliona widzów w niemal całej Wielkopolsce i części województwa Zachodniopomorskiego, a także w Ustce, Szczecinie, Gdańsku i Warszawie.

TV ASTA Sp. z o.o. 
ul. Drygasa 29,  Piła 
tel. 67 350 90 10

Wieslaw Ziółkowski 
Warzywa i owoce na rynku 
Piła, ul. Ludowa stoisko 1 do 4 

Zakupy u Ewy, jabłka tylko z sadów z naszego regionu.

Termetal jest zintegrowanym przedsiębiorstwem prowadzącym działalność w zakresie produkcji oraz dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów – mat, krat i stopni schodowych, płaskowników i taśmy zimnowalcowanej. Firma działa zarówno na rynku hurtowym jak i detalicznym. 

TERMETAL Piotr Glaner spółka komandytowa 
ul. Ceramiczna 21, 64-920 Piła 
"Podologia jest stosunkowo młodą dziedziną nauki, zajmującą się leczeniem, pielęgnacją i profilaktyką chorób stopy a także stawu skokowo-goleniowego."
"Jestem specjalistą ds. podologii i zapraszam Cię do gabinetu podologicznego, gdzie na pierwszej wizycie przeprowadzony zostanie dokładny wywiad wraz z badaniem podoskopowym stóp i oceną właściwej postawy ciała."

Gabinet podologiczny "W trosce o stopy"
ul. Średnia 1 (Przychodnia Lekarska'Wigor'), 64-920 Piła
Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą wykorzystującym w mojej pracy z pacjentem bogate doświadczenie z zakresu rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej zdobyte podczas kilkuletniej pracy w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degi w Poznaniu. Obecnie otworzyłem przewód doktorski na Wydziale Nauk o Zdrowiu UM w Poznaniu, a także jestem uczestnikiem Podyplomowego Studium „Terapii manualnej” na Wydziale Nauk o Zdrowiu UM. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zabiegów rehabilitacyjnych dostępnych w naszym gabinecie fizjoterapii:  http://www.gabinety-wawelska.pl/fizjoterapia-oferta

Patryk Gołębiewski mgr fizjoterapii
ul. Wawelska 8 64-920 Piła 
tel. 696 021 953 
Efektima: to polska firma kosmetyczna założona w 2000 roku. Specjalizuje się w kosmetykach dla kobiet i mężczyzn oraz w specjalistycznych kuracjach do ciała. Produkty firmy Efektima skierowane są przede wszystkim do osób, których skóra wymaga bardziej intensywnej pielęgnacji oraz zapobiegania negatywnym skutkom, jakie wywiera przemijający czas. Efektima z wielkim zainteresowaniem śledzi najnowsze osiągnięcia i tendencje w kosmetyce światowej, wykorzystując do swojej produkcji wszystkie najnowsze i skuteczne w walce z czasem surowce. Oferowane kosmetyki podlegają testom dermatologicznym i aplikacyjnym, co pozwala twierdzić, iż wszystkie produkty wykazują sprawdzoną jakość i wysoką skuteczność.


EFEKTIMA, 
ul. Wiklinowa 7,  Łódź
Firma Prostaf obecna jest na rynku od 1991 roku i jest jednym z największych dystrybutorów opraw korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych i akcesoriów optycznych.
Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych okularów sprotowych i gogli narciarskich marki Goggle.


PROSTAF Poznań 
ul. Jasielska 7a,  Poznań 
Copyright (c)2019, All Rights Reserved.
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem